חיפוש
  • טל לוי דיאמנשטיין

"שינויי מזג האויר הביאו אותי לחשוב..."

עודכן ב: יול 26בעיקר על אחת המתאמנות שליוויתי בשנה החולפת.
היא הגיעה אליי בשנה שעברה בימים המטורפים של נובמבר, כשהשריפות השתוללו וכולנו התפללנו לגשם בחרדה, היא קראה לשנה הזאת "שנת בצורת" בעסק שלה, ואמרה שהיא יושבת כל היום מול המסך ומרגישה שככה העסק שלה נראה בדיוק - שריפת ענק בלי שליטה, והתחושה הזאת שהיא "רק" מחכה לגשם.


השבועות הראשונים היו לשתינו קשים מנשוא, בצורת יוצרת כידוע הרבה מאד סדקים, מבחוץ אבל בעיקר מבפנים, בצורת עבור עצמאיים היא חוסר אונים גדול, סדק באמונה של כל מי שאנחנו.
אולי אני לא טובה מספיק? אולי אני מתמחרת גבוה מידי? אולי הגיע הזמן שלי לסגור הכל ולחזור להיות שכיר? אולי טעיתי?

בצורת עושה לעצמאים סדקים, ולא רק להם, גם לבני זוגם. היא סיפרה שבעלה היה מאושר כל כך כשסוף סוף יצאה לעצמאות אבל היא רואה שככל שעובר הזמן הוא פחות ופחות אופטימי, סדקים.


עם הזמן הצלחנו למצוא יחד את הדרך, לבנות תוכנית מסודרת, למצוא שבילים חדשים, נכונים יותר עבורה, ליצור מוצר חדש ומרענן, להפיח חיים בערוצי שיווק שכבר שכחנו, לזרוע זרעים שינבטו רק לקראת הגשמים הבאים.


נפרדנו לקראת האביב, ומאז אני עוקבת אחריה ושמחה לראות אותה פורחת.


בעקבות השבוע הגשום האחרון ניצלתי את ההזדמנות המטאפורית לשאול לשלומה, הייתה לי שיחה מרגשת, מלאה באנרגיות טובות, ברעיונות, באהבה.


לפני סיום שאלתי אותה, תגידי, מה עם הסדקים..


סדקים זה סדקים, את יודעת, היא הרצינה, הם נשארים שם לפעמים גם הרבה אחרי הגשם, בטח אם הם היו עמוקים כמו אלה שהיו לי לפני כן, אבל אני גאה בהם, הרווחתי אותם בכבוד. הם מאפשרים לי להיות טובה יותר ובעיקר מזכירים לי להערך כל הזמן לעונה הבאה..

רוצה שהעסק שלך יתחיל לרוץ?! בשביל זה, צריך פשוט לעבוד אחרת.


  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Instagram - White Circle

טל לוי דיאמנשטיין

פשוט לעבוד אחרת

יועצת ארגונית - מלווה עסקית

מחוז המרכז

ישראל